Caso | Vacu ZIP-Bags Set | 01243 | Transparent
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Gross weight | 0.567 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Inner carton packing Qty | 4 pc(s) |
| mustmetallid | 25.00 g |
| Muud funktsioonid | Contents: 10 ZIP bags 20x23 cm, 6 ZIP bags 26x23 cm, 4 ZIP bags 26x35 cm Particularly strong and tear-resistant - even with pointed objects, such as bones or bones Stable rib structure for 100% tightness Protection against freezer burn Longer shelf life o |
| Net weight | 0.5 kg |
| Net weight master carton | 7.596 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 571 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| PET | 4.00 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Vacu ZIP-Bags Set |
| Producer product name | 01243 |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Tare weight master carton | 0.629 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 20 bags |
| Toote värv | Transparent |
| Tüüp | Vacuum Bags |
| Volume (m3) | 0.003024 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: caso vacu zip-bags set 01243 transparent, 01243, caso, vaakumpakendaja




